Consultation for KuwaitConsultation for Kuwait, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Kuwait; Türkiye’ de bulunan Kuveyt Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Kuveyt vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Kuveyt temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Kuveyt Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Kuveyt Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Kuveyt temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Kuveyt seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Kuveyt vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Kuwait web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Kuwait web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Kuwait web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Kuwait‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Consultation for Kuwait